H

Hakkımızda

Canlar Otel Side

1997' den bu yana hizmet vermekte olan Canlar Kapadokya Otel her zaman misafirlerini tekrar ağırlamak için uğraşır. Aile kavramına önem veren personelleriyle tüm misafirlerini kendi evinde gibi hissettirmek için daima titizlikle gayret etmektedir. Bu kadar süre sektörde başarılı bir işletme olmasının yegane sebebi de bundan kaynaklanır.


Side' nin doğal güzelliklerinin ve dünyaca ünlü denizinin tam ortasında olan Canlar Kapadokya Otel' de huzurlu ve sakin bir ortamda dinlenebilir, boydan boya plajında güneşlenebilir ve yürüyüş yapabilir, çocuklarınız için çeşitli etkinliklerle eğlenebilir, özel eğlence gecelerinde yeni dostlar edinebilirsiniz.


Yarım pansiyon hizmet veren Canlar Kapadokya Otel sabah ve akşam olmak üzere açık büfe hizmeti vermektedir. Yemekleri hijyenik ve çeşitli olmasının yanında misafirlerin tepkilerine göre oldukça da lezzetli. Sanıyoruz bunun sırrı gizli tarifli yemekler yapan aşçısından ve sıcak aile ortamından kaynaklanıyor.


Aynı zamanda gün içerisinde veya akşam, tüm gün açık olan bar hizmeti de sunulmaktadır. Özellikle sıcak yaz günlerinde dostlarınızla biraz muhabbet etmek ve serinlemek için mükemmel bir seçenek.


Kısacası huzurlu ve sakin bir tatil yapmanız için gereken her türlü olanağı sağlıyor ve tüm gücümüzle çabalıyoruz. Otelimize gelen misafirlerimizi rahat ettirmek bizim en asli vazifemiz. Bundan dolayı da bizden sıkılmadan her sene ziyaretimize gelen misafirlerimize teşekkür ediyor, aramıza yeni katılan misafirlerimize hoşgeldiniz diyoruz...